Masáž lávovými kameny Hot Stones

Spa Salon. Stone Massage. Dayspa Představte si teplo, které přichází z lávových kamenů do ztuhlých svalů, a které v kombinaci s dokonalými hmaty havajské masáže navodí báječné uvolnění a relaxaci, což je to, co mnohý návštěvník od masáže vyžaduje.
Teplo a speciální masážní techniky zbaví stresu a napětí, a dokonale uvolní tělo a mysl.
Masáž s kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.

K této masáži se využívá speciálních lávových kamenů, které výborně akumulují teplo. Současně se uvolňují některé aniony kovů přispívající k urychlení regenerace tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci.
Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle.

Teplo sálající z kamenů ohřívá pokožku, která díky tomu lépe vstřebává zvlhčující prostředky a léčivé oleje, a zároveň uvolňuje svalstvo, takže masér může pracovat s hlubšími vrstvami tkáně a současně se umocňuje pocit naprosté relaxace a uvolnění. Celý proces se vyznačuje velmi vysokou příjemností (zejména v zimních měsících) a již i historicky doloženým léčebným účinkem. Báječně si odpočinete a ještě dlouho po masáži budete cítit teplo z oblázků.
 
Působí blahodárně na mysl a paměť, jsou vhodné pro lidi trpící migrénami, často nemocné, vyčerpané, unavené, při bolestivé menstruaci.
Perfektně uvolňují ztuhlé svaly a navozují celkovou pohodu.
Jedná se o velmi příjemnou terapii, vhodná pro všechny věkové kategorie

Komentáře jsou vypnuty.